Lokalne firmy

Pasze z wytwórni będą przeznaczone dla hodowców broilerów. ŁukPasz współpracuje ściśle z SuperDrob S.A.

SuperDrob S.A. jest jednym z czołowych producentów drobiu w Polsce, z rocznymi przychodami przekraczającymi 1,5 mld zł. Ponad połowę produkcji firma kieruje na rynki zagraniczne – głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii, co czyni ją liderem eksportu w polskiej branży drobiarskiej.

Firma istnieje 25 lat, dziś Grupa Kapitałowa posiada 4 spółki zależne, zatrudnia ponad 2500 osób. Właścicielem firmy jest rodzina Lipków.

W 2017 roku SuperDrob nawiązał współpracę z globalną marką rolno-spożywczą Charoen Pokphand Foods (CP Foods) z Tajlandii.

Główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Karczewie, Łodzi, Stoczku (nowoczesna wylęgarnia z 2016 roku) oraz w Łukowie.

W marcu 2018 r. firma kupiła zakład przetwórstwa i wylęgarnię drobiu w Lublinie (transakcja z Indykpol S.A.)

SuperDrob jest liderem eksportu branży drobiarskiej w Polsce. Za granicę wysyła połowę swoich produktów (do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec i innych krajów UE oraz Chin).

SuperDrob aktywnie uczestniczy w integracji polskiego rynku rolno-spożywczego. W 2017 roku został wydany także pierwszy raport społeczny grupy kapitałowej dostępny pod adresem: www.raport-csr.pl

Nagrody i wyróżnienia dla firmy

Skontaktuj się z nami:

Zamówienia Pasz
Kacper Hryciuk
Tel. 539 524 424

Skup surowców
Dyrektor ds. zakupu surowców
Krzysztof Lewandowski
Tel . 737 375 538

Dyrektor Produkcji
Andrzej Cybula
Tel 538 812 494

Biuro Obsługi Klienta
Tel. 539 524 446