Czym jest wytwórnia pasz

Produkcja pełnoporcjowych mieszanek paszowych dla kurcząt, polega na rozdrabnianiu, mieszaniu i granulowaniu naturalnych składników takich jak zboża, śruty rzepakowe i sojowe. Do pasz dodaje się dodatki witaminowe, minerały oraz tłuszcze.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości paszy dla drobiu.

szansa dla lokalnej społeczności

Pasze z wytwórni są przeznaczone dla hodowców broilerów współpracujących z firmą SuperDrob S.A Zapraszamy hodowców do współpracy.Więcej o SuperDrob S.A.:

SuperDrob S.A. jest jednym z czołowych producentów drobiu w Polsce, z rocznymi przychodami przekraczającymi 1,5 mld zł. Ponad połowę produkcji firma kieruje na rynki zagraniczne – głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii, co czyni ją liderem eksportu w polskiej branży drobiarskiej.

Firma istnieje 26 lat, dziś Grupa Kapitałowa posiada 4 spółki zależne, zatrudnia ponad 2500 osób. Właścicielem firmy jest rodzina Lipków.

W 2017 roku SuperDrob nawiązał współpracę z globalną marką rolno-spożywczą Charoen Pokphand Foods (CP Foods) z Tajlandii.

Główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Karczewie, Łodzi, Stoczku (nowoczesna wylęgarnia z 2016 roku) oraz w Łukowie. W marcu 2018 r. firma kupiła zakład przetwórstwa i wylęgarnię drobiu w Lublinie (transakcja z Indykpol S.A.)

SuperDrob jest liderem eksportu branży drobiarskiej w Polsce. Za granicę wysyła połowę swoich produktów (do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec i innych krajów UE oraz Chin).

SuperDrob aktywnie uczestniczy w integracji polskiego rynku rolno-spożywczego.

Nagrody i wyróżnienia dla firmy